ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Корупція

Як виграти тендер без аукціону?

Як постачальники виграють тендери без аукціонів? Багато крику було у ЗМІ щодо зради Prozorro! Та вже два місяці ми працюємо без аукціонів і тендерне життя продовжується! І навіть налагоджується Аби підтвердити це, вибрали дані щодо кількості успішно проведених тендерів за цей час.

Нагадаємо, що з 3 січня відкриті торги в Prozorro тимчасово відбуваються без аукціонів. Фактично, потенційним переможцем тендеру стає постачальник, який запропонував найнижчу закриту стартову цінову пропозицію.

За ці два місяці в системі Prozorro було оголошено близько 43 тисяч закупівель, очікуваною вартістю понад 70 млрд грн. З них майже 9 тисяч, очікуваною вартістю 8,4 млрд грн., на жаль, були не успішними. Причинами цього були відміни тендерів замовниками або автоматичні скасування системою із-за відсутності учасників. Нагадаємо, що для відкритих торгів в період воєнного стану було знижено мінімальну кількість учасників до одного. 

На майданчику Української універсальної біржі ми завжди повідомляємо про оновлення та зміни у проведенні тендерів.У декілька кліків можна отримати інформацію щодо тендерів за різними напрямками діяльності https://tender.uub.com.ua/PositionList.aspx

Як ці зміни вплинули на українські компанії, малий та середній бізнес, розкажемо вже зовсім скоро. Підписуйтесь на сторінку https://www.facebook.com/tender.uub.com.ua аби не пропустити важливих новин!

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА