ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Рекомендації

Prozorro: Все, що варто знати!

Види закупівель у 2023 році в системі Prozorro

Прозорро є системою публічних закупівель в Україні, яка була запроваджена з метою забезпечення прозорості та ефективності витрачання державних коштів. Ця система є важливим інструментом для боротьби з корупцією та недбалістю у закупівлях, що забезпечує збільшення конкуренції між постачальниками та зниження вартості угод для держави.

Прозорро працює за принципом електронних торгів, де всі процедури проводяться в інтернеті. Це забезпечує максимальну відкритість та доступність для всіх учасників закупівельних процедур, що забезпечує прозорість та справедливість у процесі відбору постачальників. Усі заявки, пропозиції та результати закупівельної процедури доступні для громадськості на веб-сайті Прозорро.

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА