ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Зміни та оновлення

28.02 Постанова КМУ 157

Постачальники, не пропустіть чергові зміни в роботі з тендерами Prozorro! Тепер шукаємо Постанову КМУ №157. Її повний текст за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-12-zhovtnia-2022-r-t170223.

Коротко про головне: багато роз’яснень та уточнень для замовників, про оприлюднення інформації, зміни в підставах проведення прямих закупівель. 

Для постачальників звертаємо увагу на статтю 17, а саме оновлений перелік підстав для відмови в участі в тендері. Зокрема, довідки з МВС щодо відсутності судимості, не використання дитячої праці та про відсутність корупційного правопорушення відтепер потрібно брати на керівника, а не на службову (посадову) особу, яка могла бути уповноважена по довіреності. 

При поданні пропозиції ці підстави підтверджуємо шляхом “самостійного декларування”. Тобто, відмічаємо в електронних полях на майданчику. (для тих, кому необхідна допомога та додаткові консультації, телефонуйте до наших менеджерів). Виключення лише для підстави щодо невиконання своїх зобов’язань за раніше укладеним договором. А от для переможця тендера вищевказані довідки потрібні як і зазвичай.

Про ще один цікавий аспект Постанови №157 щодо договорів з підвищеними цінами роз’яснимо вже скоро! Слідкуйте за оновленнями, підписуйтесь на сторінку https://www.facebook.com/tender.uub.com.ua аби не пропустити важливі новини!

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА