ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Аналітика

Аналітика: тендери по благоустрою за 03.03.2023

Весна прийшла, а отже з’явилися тендери на послуги із благоустрою територій. 🌳Категорія подібних тендерів в системі Prozorro є популярною. Це послуги з прибирання, озеленення територій, облаштування, відновлення покриття, благоустрою територій, населених пунктів, реконструкцій, ремонту.

З 01 січня 2023 року державні та комунальні замовники оголосили майже 1500 таких закупівель, очікуваною вартістю близько 1,5 млрд грн. На суму у понад 830 млн грн. вже укладені договори. Якщо виокремити конкурентні закупівлі, які були оголошені в системі Prozorro відкритими торгами, то маємо близько 300 успішних, очікуваною вартістю майже 1,1 млрд грн.  

До речі, 60 тендерів ще знаходяться на етапі подання пропозицій, тобто у постачальників такого виду послуг є потенційний шанс перемогти та здобути вигідний контракт. Що для цього потрібно? Перейти на майданчик Української універсальної біржі за посиланням https://tender.uub.com.ua/ та подати свою пропозицію у кілька кліків!

Про закупівлю послуг із благоустрою вже оголосили понад 110 замовників. Лідерами стали Дніпропетровська область (87 тендерів), Сумська (45 тендерів) та Львівська (40 тендерів). А от найбільшими переможцями вже проведених тендерів стали учасники з Дніпропетровської, Черкаської та Сумської областей.

На майданчику Української універсальної біржі легко можна отримати інформацію щодо тендерів за різними напрямками діяльності https://tender.uub.com.ua/PositionList.aspx

Аналітика отримана з ресурсу https://bi.prozorro.org/ станом на 01.03.2023

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА