ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Аналітика

Аналітика: тендери по програмному забезпеченню за 23.03.2023

Порівнюючи рівень розвитку державних українських інформаційних систем із приватним сектором, бачимо, що сьогодні фінансування даної сфери не припинилося. 🇺🇦 Держава інвестує ресурси у розвиток та підтримку на високому рівні медицини, освіти, транспорту, соціального забезпечення тощо. Ми проаналізували за період, починаючи з початку 2023 року, тендери послуг програмного забезпечення, супроводу інформаційних систем, послуг з використання компьютерних програм, адміністрування, програмування та технічної підтримки (код ДК 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням).

В системі Prozorro проведено 3870 закупівель очікуваною вартістю 236 998 028 грн. Включно конкурентних тендерів – 48 очікуваною вартістю 71 478 450 грн.  Вже укладено договорів на суму 45 076 732 грн. Середня сума договіру становитьмайже 1.5 млн.грн. Найбільшими замовниками в цій категорії стали Національний банк України, ПРАТ “НЕК “Укренерго” та Чернівецький національний університет.

👍 Відмічаємо, що показник конкуренції по даним тендерам є значно нижчим від середнього по системі і скаладає лише 1.2 пропозицій на торги. Тобто фактично на один тендер в більшості випадків приходить лише один учасник. Ринок таких тендерів є відкритим і має великий потенціал для українських компаній. Не менш важливим є те що, по жодному з цих тендерів не було оскаржень, що свідчить про якісно прописані вимоги та технічні характеристики закупівель, а також про справедливу оцінку переможців.

👉 Більше інформації щодо тендерів дізнайтеся у менеджерів майданчика Української універсальної біржі https://tender.uub.com.ua/PositionList.aspx

Аналітика отримана з ресурсу https://bi.prozorro.org/ станом на 20.03.2023

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА