ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Зміни та оновлення

Аукціони повертаються в Prozorro!

Кабінет міністрів України ухвалив постанову №471 від 12.05.2023 року про відновлення аукціонів для конкурентних процедур відкритих торгів. Із 19 травня відповідний функціонал буде реалізований на майданчиках.  

І це є конкретна відповідь критикам та супротивникам прозорої системи державних закупівель. Ми витримали ці майже п’ять місяців, аби довести, що система Prozorro вистоїть і переможе за будь-яких обставин!  

Наразі замовники отримають змогу “відключити” проведення аукціону у тендері за ситуації крайньої необхідності. Тобто, за потреби швидкої та гнучкої реакції у випадку перебоїв з електропостачанням або інших форс-мажорів замовник надає обгрунтування. Нова опція для замовника, йому надається право ухвалити важливе рішення.  

Як перевірити, чи буде аукціон у тендері, та як подати свою пропозицію, дізнавайтеся у менеджерів майданчика @Українська універсальна біржа – https://tender.uub.com.ua/

Нагадаю, що аукціони мають три раунди на пониження. Для активації модулю аукціону на тендер повинно бути подано не менше двох тендерних пропозицій учасників. 

На майданчику @Української універсальної біржі ми завжди повідомляємо про оновлення у проведенні тендерів.У декілька кліків можна отримати інформацію щодо тендерів за різними напрямками діяльності на https://tender.uub.com.ua/PositionList.aspx.    

Підписуйтесь на сторінку https://www.facebook.com/tender.uub.com.ua, аби не пропустити важливих новин! 

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Участь ФОПа в державних тендерах: що потрібно мати для старту.

01.07.2024

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА