ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Зміни та оновлення

Інтеграція НАЗК з Прозорро 

Інтеграція системи Prozorro із реєстром корупційних правопорушень дає змогу державним замовникам швидко та легко перевіряти інформацію про учасників торгів, зокрема наявність у них корупційних правопорушень. Це допомагає запобігти участі у закупівлях осіб, які мають судимості за корупційні злочини.

Після визначення переможця торгів система Prozorro автоматично перевіряє наявність у нього корупційних правопорушень у реєстрі. Якщо переможець має судимості за корупційні злочини, його заявка відхиляється.

Інтеграція Prozorro із реєстром корупційних правопорушень є важливим кроком у боротьбі з корупцією в Україні. Вона допомагає зробити закупівлі більш прозорими та запобігти участі у них осіб, які мають судимості за корупційні злочини.

СПИСОК ОСОБЛИВОСТЕЙ ІНТЕГАРЦІЇ:

  • Довідка про відсутність корупційних правопорушень формується виключно для осіб, які мають ідентифікаційний код.
  • Постачальники, що відмовилися від отримання коду ІПН, отримують довідку з НАЗК тільки за запитом стандартної процедури.
  • Замовник не повинен вимагати від постачальників довідку, що підтверджує відсутність підстав для відмови, якщо інформація про відсутність у них корупційних правопорушень вже доступна в системі Prozorro.

ПЕРЕВАГИ ІНТЕГРАЦІЇ

Інтеграція Prozorro із реєстром корупційних правопорушень є важливим кроком у напрямку прозорості та підзвітності закупівель в Україні. Вона допомагає запобігти участі у закупівлях осіб, які мають судимості за корупційні злочини, і сприяє ефективному використанню державних коштів.

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Участь ФОПа в державних тендерах: що потрібно мати для старту.

01.07.2024

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА