ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Рекомендації

Як отримати довідку з МВС?

На численні запити учасників і особливо переможців тендеру детально роз’яснюємо, як отримати довідку з МВС, чому вона називається витяг та як швидко її можна отримати. 

На практиці виходить так, що про цю довідку переможець тендеру замислюється в останні дні, коли саме від цього документу вже залежить його доля в тендері – або пан, або пропав.

По-перше, ця довідка підтверджує відсутність кримінального правопорушення, вчиненого з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів) та правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. 

Наказ МВС України від 30.03.2022 № 207

По-друге, Наказом МВС України від 30.03.2022 № 207 змінено порядок доступу до відповідних відомостей. І тому вони надаються у формі витягів з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (далі – Витяг).  

Витяг про несудимість в електронному форматі

По-третє, зараз можливо отримати Витяг лише в електронному вигляді. Витягу присвоюється унікальний QR-код, який забезпечує перевірку його легітимності. Він завіряється електронною печаткою МВС та надсилається на вказану заявником адресу електронної пошти.  

Замовити довідку про несудимість онлайн можна за цим посиланням: https://vytiah.mvs.gov.ua. Для цього буде потрібен електронний ключ.

УВАГА! Замовник зобов’язаний і може без проблем перевірити легітимність та дату формування Витягу, тому будь-які фальсифікації Витягів розцінюються як шахрайство учасників тендеру. Наголошуємо на цьому, аби переможці тендерів не потрапили в неприємні ситуації, коли не встигають подати довідку з МВС через можливі затримки в роботі сервісу. Наша порада – замовляйте Витяг не в останній день, а як тільки подаєте пропозицію на тендер. Адже Витяг може бути сформований як протягом однієї години, так і на 29 день після запиту. 

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА