ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Новини, Рекомендації

Навчання державних закупівель Prozorro

Онлайн курс Prozorro

Запитів на навчання від підприємців та компаній, що планують вийти на рівень роботи з державними, комунальними замовниками, стає більше. Це пов’язано з тим, що хибна думка про можливість участі у тендерах без розуміння умов, правил функціонування системи Prozorro, показала свої негативні результати.

Справді, відсоток перемог і позитивного досвіду в роботі з публічними закупівлями знаходиться в прямій залежності від рівня знань, навчання персоналу, обізнаності законодавчої бази та практики.

Пошук відповідних курсів з навчання в системі державних закупівель для постачальників приводить до публікацій та відеороликів, що направлені на особливості роботи державних замовників, а не підприємців та менеджерів компаній.

Тому аби повністю забезпечити повноцінне навчання для постачальників, що планують почати свою роботу у державних торгах, або тих, що мають невеликій досвід участі і хочуть розвиватися далі, експерти майданчика Українська універсальна біржа створили комплекс відеокурсів.

Навчання державним закупівлям Prozorro від Tender Life: Особливості та переваги

Наразі для постачальників запущено два основні відеокурси: «Легкий старт» та «Впевнений користувач в Prozorro.2023». Обидва курси доступні користувачам в режимі доступу 24/7, тобто навчатися можна в зручний час і в потрібному темпі.

Курс «Легкий старт»

Є початковим, базовим рівнем знань для участі у державних тендерах. Він включає відео з навчання по роботі в системі Prozorro з понад 3 годинами відео-уроків, що забезпечать рівень знань, достатній для вибору тендеру, ознайомлення з вимогами та документацією, поданням пропозиції та участі в аукціоні. Відео містять як теоретичний матеріал по основним законодавчим нормам, видам та умовам проведення закупівель та укладання договорів, а також практикум з пошуку та відбору закупівель, поданню пропозиції на торги.

Для підприємців доступні три пакети на вибір, що включають реєстрацію, налаштування підписки по тендерам, супровід персонального менеджера при поданні пропозиції, шаблони довідок, бонуси на послуги юридичних компаній.

Курс «Впевнений користувач в Prozorro.2023» 

Продовження базового навчання по роботі з “прозорро” та переводить користувача на досвідчений рівень. Він включає в себе майже 4 години відео-уроків з поглиблених тем тендерного мистецтва. Мова йде про мультилотові закупівлі, формальні помилки, банківські гарантії та тендерне забезпечення, про отримання довідок МВС та НАЗК, внесення змін до укладених договорів, відповіді на питання формування цінової пропозиції. Унікальним та ексклюзивним доповненням цього курсу є блок з автоматизації тендерних процесів, що розроблений нашим експертом.

Цей курс не лише про поглиблені знання у роботі з тендерами, а ї додаткові можливості організації роботи тендерних відділів з автоматизації процесів відбору тендерів, призначення відповідальних, прийняття рішень та отримання аналітичних звітів.

Два курси охоплюють:

  • основні види закупівель, етапи їх проведення,
  • процеси підготовки тендерних пропозицій та комунікації із замовниками,
  • практикум із подання пропозиції, налаштування пошуку і підписки,
  • участь в аукціоні та підготовку довідок переможця,
  • укладання договору про закупівлю та внесення змін до нього, тендерне забезпечення, та багато нюансів щодо формування ціни, виправлення помилок, порядку кваліфікації і, звісно, практичні поради від професійних спікерів.

Спікерами курсу стали провідні фахівці у сфері публічних закупівель: керівник та регіональні менеджери майданчика Українська універсальна біржа, головний редактор видання «Радник у сфері державних закупівель». Кожен із них має багаторічний практичний досвід участі у тендерах із постачальниками та співпраці із замовниками.

Долучайтесь до навчання та отримайте найкращий досвід і наші рекомендації для перемог у тендерах. По завершенню курсів є можливість закріпити свої знання, пройшовши тестування. За його результатами учасники отримають сертифікат.

Швидко, доступно та з реальними кейсами!

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА