ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Аналітика, Зміни та оновлення

Аналітика тендерів з облаштування спортивно-ігрових майданчиків

Турбота держави про фізичний та соціальний розвиток дітей та підлітків  полягає у багатьох аспектах. Які ігрові майданчики облаштовуються за рахунок державних коштів, на які кошти вони утримуються, ми в будь-який момент можемо побачити в системі Prozorro. Сьогодні ми аналізуємо закупівлі обладнання для спортивно-ігрових майданчиків, послуги з їх ремонту і технічного обслуговування, вироби для парків розваг та все, що стосується утримання та благоустрою дитячо-спортивних майданчиків та прилеглих територій.

У 2023 році державні замовники провели 70 таких закупівель очікуваною вартістю 59 284 431 грн., 60 з них з бюджетом в 39 171 154 грн. були успішними.

Найбільшими замовниками стали дві районні адміністрації Львівської міської ради (5 345 200 грн., переможець тендеру Львівське КП “Левандівка” та 3 685 500 грн., переможець – Львівське КП “Під Зуброю”), КП Яворівської міської ради “Житлокомунсервіс”, які зараз очікують ваших пропозицій на тендер в 2.5 млн.грн. на придбання дитячих спортивних майданчиків, та третя позиція лідерства – у Долинського міськкомунгосп (1.8 млн.грн., переможець тендеру ТОВ “Каміно ЛТД”).

То ж потроху держава проводить закупівлі на послуги з будівництва та утримання дитячо-ігрових майданчиків в різних регіонах України. На декілька тендерів з бюджетом в 5 588 933 грн., просто зараз можна подати свої пропозиції. Тож, підприємці та менеджери компаній, не зволікайте!

Більше інформації щодо тендерів дізнайтеся у менеджерів майданчика Української універсальної біржі https://tender.uub.com.ua/PositionList.aspx

Аналітика отримана з ресурсу https://bi.prozorro.org/ станом на 11.04.2023

Автор

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Олексій Мітін

Регіональний менеджер м. Київ. Займається індивідуальним навчанням персоналу роботи в публічних закупівлях на підприємстві.

Маргарита Сур

Регіональний менеджер міста Полтава та куратор Східного регіону проекту Prozorro. Шість років плідної співпраці з представниками різних сфер бізнесу.

Моріс Назар

Регіональний менеджер в західній Україні. Надає супровід клієнтам у сфері державних закупівель від майданчика Української Універсальної Біржі

ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка з МВС про несудимість: де та як її отримати.

24.04.2024

Прямий договір в Prozorro: коли та за яких умов він укладається 

08.03.2024
Очікувана вартість тендера

Очікувана вартість тендера: звідки береться та хто визначає!

29.02.2024

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основна форма консультації

Ваш менеджер: Маргарита Сур

Ваш менеджер: Олексій Мітін

Ваш менеджер: Назар Моріс

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА